SVČ Plzeň prihlaseni
SVČ Plzeň » Úvod

Mini zprávičky

SVČ Pallovka

SVČ Pallovka – Pallova 19 je školské zařízení zajišťující činnost zájmových kroužků, volnočasových klubů, pořádání soutěží, organizování táborů a akcí pro děti a mládež. Pallovka je jedním ze čtyř pracovišť Střediska volného času Plzeň.

Nabízíme sportovní a pohybové kroužky jako jsou: moderní a sportovní gymnastika, judo, vodácký kroužek, rybářský kroužek, cvičení pro ženy, seniory a rodiče s dětmi a také mimo jiné soutěžní i nesoutěžní taneční kroužky pod vedením lektorů ze Spider Dance Company Plzeň .      

 
 
 
 
Dále také nabízíme kreativní tvořivé a výtvarné kroužky, jako například: D.O.D. (design oděvů a doplňků), keramický kroužek, výtvarný kroužek, dramatický kroužek, dále také nabízíme výuku hry na flétnu a výuku angličtiny pro nejmenší. Také nechybí volně přístupné kluby jako je Art club a Keramický klub.
 

O jarních a letních prázdninách Vás zveme na tématické tábory plné her, zábavy, kreativních dílen a zajímavých exkurzí. O jednotlivých akcích informujeme formou letáčků a to přímo v Pallovce nebo na webových stránkách, ale nově také na facebooku - www.facebook.com/svcplzen

 

 

Do našich zájmových kroužků se můžete přihlašovat od začátku školního roku, ale taktéž od začátku druhého pololetí školního roku. Více informací, rozpis kroužků a přihlášky naleznete na vrátnici Pallovky.

Na Vás a Vaše děti se těší skvělý kolektiv vedení, lektorů a vedoucích kroužků Pallovky. Neváhejte a přihlašte se k nám!

Naši partneři a sponzoři

copyright © 1998 - 2014 Středisko volného času dětí a mládeže facebook.png Přihlášení