SVČ Plzeň prihlaseni
SVČ Plzeň » Úvod

Mini zprávičky

Upozornění pro účastníky našich kroužků

02.09.2014 08:13:45

Činnost našich kroužků ve školním roce 2014/2015 spouštíme od 15.září 2014 !  

Hledáme nové externí spolupracovníky či zájemce o vedení zájmových kroužků

25.08.2014 23:46:14

Nabízíme pro všechny zájemce s praxí , pedagogickým i nepedagogickým vzděláním možnost brigády či externí spolupráce Studentům Pedagogické faktulty budou hodiny u nás započteny do povinných praxí. Přivítáme i zájemce, kteří by rádi vedli sportovní , taneční či výtvarné a keramické kroužky.
Přijďte k nám rozšířit skvělý kolektiv externistů !!! Bližší informace o vedení kroužků na níže uvedených kontaktech.
Tanec : Mgr. Ivana Pokorová – pokorova@svcpl.cz
Sport : Mgr.Eva Krupičková – krupickova@svcpl.cz
Výtvarka , keramika : Mgr. Běla Kavinová – kavinova@svcpl.cz

images.jpg

Start Balonu Pallovka

25.08.2014 22:56:35

Středisko volného času , pracoviště Pallova 19 vás na zahájení nového školního roku zve na Informační den aneb Start balonu Pallovka dne 4.9.2014 od 15 -18 hodin . Čeká Vás nabídka zájmových kroužků na nový školní rok 2014/2015, novinky , osobní setkání s vedoucími a lektory a praktické " ochutnávky " naší zájmové činnosti pro děti a mládež . Pokud to k nám nestihnete , informace o našich aktivitách je možné získat denně na tel : 377326152 od 14 - 20 hodin či na emailu : pokorova@svcpl.cz . Pravidelnou činnost zahajujeme v týdnu od 15.9.2014 i po tomto datu je možné se dále přihlašovat .

SVČ Pallovka

SVČ Pallovka – Pallova 19 je školské zařízení zajišťující činnost zájmových kroužků, volnočasových klubů, pořádání soutěží, organizování táborů a akcí pro děti a mládež. Pallovka je jedním ze čtyř pracovišť Střediska volného času Plzeň.

Nabízíme sportovní a pohybové kroužky jako jsou: moderní a sportovní gymnastika, judo, vodácký kroužek, rybářský kroužek, cvičení pro ženy, seniory a rodiče s dětmi a také mimo jiné soutěžní i nesoutěžní taneční kroužky pod vedením lektorů ze Spider Dance Company Plzeň .      

 
 
 
 
Dále také nabízíme kreativní tvořivé a výtvarné kroužky, jako například: D.O.D. (design oděvů a doplňků), keramický kroužek, výtvarný kroužek, dramatický kroužek, dále také nabízíme výuku hry na flétnu a výuku angličtiny pro nejmenší. Také nechybí volně přístupné kluby jako je Art club a Keramický klub.
 

O jarních a letních prázdninách Vás zveme na tématické tábory plné her, zábavy, kreativních dílen a zajímavých exkurzí. O jednotlivých akcích informujeme formou letáčků a to přímo v Pallovce nebo na webových stránkách, ale nově také na facebooku - www.facebook.com/svcplzen

 

 

Do našich zájmových kroužků se můžete přihlašovat od začátku školního roku, ale taktéž od začátku druhého pololetí školního roku. Více informací, rozpis kroužků a přihlášky naleznete na vrátnici Pallovky.

Na Vás a Vaše děti se těší skvělý kolektiv vedení, lektorů a vedoucích kroužků Pallovky. Neváhejte a přihlašte se k nám!

Naši partneři a sponzoři

copyright © 1998 - 2014 Středisko volného času dětí a mládeže facebook.png Přihlášení